[O1] Luźny wkłąd lusterka, drga podczas jazdy i słabo ogrzew

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts
  • Bro-car_pl
    Classic
    • 2012
    • 39

    [O1] Luźny wkłąd lusterka, drga podczas jazdy i słabo ogrzew

    Skoda cię oleje bo ma to w dupie. Jesteś sam przeciwko wielkiej maszynie!!! Sam to wałkowałem i mają cię w dupie. Auto zaczęło napieprzać przy 36 tys , teraz mam 50 tys i nie zamierzam z tym nic zrobić. Jak trzaśnie to będzie dopiero rozpierducha bo od razu do sądu!!! A ja na waszym miejscu bym się nie pchał po nową octavię. Niech wam sprzedawcy powiedzą jakie to jest dobre auto i jakie ma zawieszenie z tyłu?? Zawieszenie zależne czy nie?? Poszli o kosztach i zmienili zawieszenie z mcpersona na belkę. I co ?? Nasza octavia zapierdziela po zakrętach a tamta ląduje w rowach. Ostatnio pokazali to w Automaniaku na TVN Turbo. Dla mnie te auta to totalne dno. Kupiłem pierwszy i ostatni raz a skusił mnie silnik. Na koniec powiem tyle szef pewnej firmy z którą współpracuje ma takie same 1.4TSI 122 km. W aucie wymieniali już napinacz, nastawnik, sprzęgło, skrzynie przejechane prawie 100 tys i powiedzieli żeby się już go pozbył bo to już koniec silnika. Żenada totalny syf i dno ja to określe tak TSI to Total Shit Inside.
    www.bro-car.pl - Części samochodowe.
  • eros662
    Ambiente
    • 2011
    • 147
    • Octavia II combi (1Z5)
    • BKD 2.0 TDI 140 KM

    #2
    [O1] Luźny wkłąd lusterka, drga podczas jazdy i słabo ogrzew

    Koledzy mam problem z lewym wkładem lusterka jest luźny i skacze podczas jazdy itp do tego słabo działa jego ogrzewanie w porównaniu z prawym lusterkiem potrzeba mu 4 razy więcej czasu by lusterko doprowadzić do całkowitego odparowania czy coś. Wina jakiejs sprężyny czy jak??? Jakieś rady???
    SKODA OCTAVIA TOUR
    1,9 TDI 130PS 295Nm SLX ELEGANCE
    BLACK COMBII
    SOFT by BRK -TUNING + JEDNOMAS G60

    Komentarz

    Pracuję...